Chýba vám spánok? Potrebujete sa vy aj váš drobec poriadne vyspať? Skúšate všetko možné, ale nič nefunguje?

Máte to takto aj vy?

 • Uspávanie vám trvá hodiny a hodiny?
 • Uspávate každý večer na rukách, dojčením alebo nosením? Ale aj tak to nejde práve najľahšie?
  Nehovorím, že dojčenie alebo nosenie je niečo zlé. Práve naopak, je to super, a ja sama som dojčila a nosila. Nemusíte ale tieto "nástroje" používať na uspávanie :)
 • Keď už vaše bábätko konečne zaspí, položíte ho, chcete sa vytratiť z izby, a v tom začne plakať?
  Toto poznáme asi všetci. Bábätká, akoby mali nejaký "radar", ktorým vedia identifikovať, že už nie sú v náručí a hneď začnú plakať. A môžete začať odznova...
 • V noci sa vaše bábätko často krát budí a musíte ho znova a znova uspávať?
  Malé bábätká samozrejme potrebujú mliečko aj v noci. Nemusí to, ale byť každú hodinu a staršie bábätká už nočné kŕmenie často krát nepotrebujú. Samozrejme, všetko podľa zdravotného stavu a potrieb bábätka.
 • Ste vy aj vaše bábätko cez deň unavení a nevyspaní?
  Materstvo je krásne, ale priznajme si, aj náročné. Všetko ide ľahšie, ak ste vy aj váš drobec dobre vyspinkaní.
 • Denné spánky musíte riešiť v kočíku, na rukách alebo v nosiči, lebo inak vám spinkať nebude?
  Bábätko si potrebujete aj cez deň dobre oddýchnuť. A vy aj možno niečo doma porobiť, alebo len tak si dopriať "chvíľku" pre seba. Ak ste ale celé dni vonku, nespravíte toho veľa.
 • Nejako tušíte, že by to mohlo byť aj ináč a už ďalej takto nevládzete, no neviete čo robiť?

Nezúfajte, mám pre vás riešenie. ↓↓↓

hajajbuvaj-babatko-spinkajuce
hajajbuvaj-spankove-poradenstvo

Vyskúšajte spánkové poradenstvo

Ak máte problémy so spánkom vášho bábätka, pravdepodobne ste už skúšali všetko možné aj nemožné. No nič nefunguje tak ako by ste chceli. Stále nespíte ani vy ani vaše bábätko. 

No nemusí to tak byť....

Každé bábätko je iné. Každá rodina je iná. Každý máte iný problém so spánkom. Preto sa pozriem na váš problém komplexne, zistím, prečo váš drobec nechce spinkať a vypracujem vám spánkový plán na mieru. Dozviete sa v ňom všetko detailne od A po Z, takže už nebudete musieť skúšať všetky možné "spôsoby" ako dosiahnuť to, aby váš drobec spinkal.

Vypíšete mi detailný dotazník o vašom bábätku a o probléme so spánkom, ktorý máte a ja vám následne zašlem váš osobný spánkový plán. Podľa typu balíka, ktorý si vyberiete, vám budem naďalej poskytovať dodatočnú pomoc a podporu v prípadných problémoch alebo pri dodatočných otázkach.

Nemusíte tak už ďalej skúšať všetky "internetové rady", "overené metódy", alebo dobre mienené rady od všetkých príbuzných, ktoré žiaľ aj tak nemusia fungovať. Väčšinou je príčinou problému viac vecí, ktoré sa musia riešiť postupne. Cieľom je pomôcť vášmu bábätku naučiť sa spinkať, aby ste sa v konečnom dôsledku vyspali aj vy. 

Neskúšajte už spôsobom "pokus-omyl". Nielen vy ale aj vaše bábätko si zaslúži dobrý spánok a naučte ho to citlivým spôsobom.

Snažím sa vždy najskôr čo najviac minimalizovať slzy a samozrejme, nebudem vás nútiť do ukončenia dojčenia (ak dojčíte).

Sama som si tým prešla, viem sa "vžiť" do vašej kože, a budem sa snažiť nájsť pre vás najvhodnejšie riešenie, aby ste boli spokojní aj vy rodičia, ale najmä váš drobec. Budem vás viesť krok za krokom. Môžete si prečítať milión kníh a aplikovať kopu rád, ale to, čo potrebujete je ísť správnou cestou a s podporou a motiváciou, že to zvládnete. Ponúkam vám preto moju osobnú skúsenosť a odborné rady, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš spánok.

Potom by to mohlo vyzerať asi takto. Nebolo by to lepšie?

Predstavte si, že večery už nemusíte tráviť niekoľko hodinovým uspávaním.
Cez deň sa už nemusíte trápiť otázkami, či už váš drobec má alebo nemá ísť spinkať. Či je už dostatočne unavený alebo nie.
Nemusíte riešiť či plače preto, že je hladný alebo len nemôže zaspať. 
Predstavte si, že by ste si večer mohli užívať aj sama pre seba, alebo sa môžete v pokoji venovať svojmu staršiemu dieťaťu, alebo len tak si užívať večer s manželom/partnerom vo dvojici. 
Aj všetky boliestky, ako rast zúbkov alebo choroby sa zvládajú lepšie, ak vie vaše bábätko spinkať a je dobre oddýchnuté. 
Dobre oddýchnuté bábätká sú väčšinou usmiate, menej protestujú, a viacej sa radujú. 
Ak budete vy, ale najmä vaše bábätko vyspané, budú aj vaše dni krajšie. 
hajajbuvaj-babatko-usmiate

KTO ZA HAJAJ BUVAJ STOJÍ

blank

Som (vyspatá) matka 2 synov :) Vďaka môjmu druhému synovi som objavilo čaro prespatých nocí. Môžem si tak užívať krásy, ale aj starosti materstva bez nedostatku spánku. Zistenie, že bábätka vedia spinkať ma tak očarilo, že som sa rozhodla pre štúdium tejto oblasti. Som rada, že môžem pomáhať ďalším nevyspatým a zúfalým rodičom k lepšiemu spánku ich bábätiek. Budem pri vás stáť vo všetkých situáciách a viesť vás cestou k lepšiemu spánku. Dobrý spánok bábätiek sa stal mojou vášňou a teší ma každá ďalšia spokojná a vyspatá rodina. 

Ako spánkové poradenstvo funguje?

Takto bude  naša spolupráca vyzerať. 

15 min. konzulácia zdarma

Na začiatok vám ponúkam 15 min. konzultáciu zdarma. Zanalyzujem Váš problém, vysvetlím vám ako pracujem a zároveň sa lepšie spoznáme.

Výber balíka a vyplnenie dotazníka

Vyberiete si typ poradentstva, ktorý vám vyhovuje. Následne si vypíšete detailný formulár o vás, vašom dieťatku a probléme so spánkom, ktorý máte. Na základe toho začnem pracovať na vašom spánkovom pláne.

Váš spánkový plán

Dostanete svoj spánkový plán vypracovaný na mieru presne podľa vašich potrieb. Budete tak presne vedieť čo robiť vo všetkých situáciách.

Následná podpora

Podľa typu balíka vás budem naďalej podporovať a pomáhať vám pri prípadných problémoch alebo ďalších otázkach.

Čo všetko spánkový plán obsahuje

Informácie o spánku bábätiek

Táto časť je na úvod veľmi dôležitá. Vysvetlím vám ako funguje spánok bábätiek. Je to dôležité preto, aby ste následne chápali, prečo vám radím to, čo radím :)

Informácie o spánkovom tréningu

Spánkový tréning je u nás ešte celkom "nový" pojem. Často krát si ho ale ľudia mylne zamieňajú s "vyplakávaciou metódou", kedy sa bábätko nechá vyplakať kým nezaspí. Naučím vás, že existujú aj iné a "jemnejšie" prístupuy, ako "naučiť" vaše bábätko spinkať. Na základe vašej situácie vám odporučím vhodnú metódu pre vás.

Spánkový plán na večer

Dostanete kompletný návod a kroky, podľa ktorých budete presne vedieť ako postupovať pri ukladaní vášho drobca na spánok. Večery bývajú väčšinou náročné a dlhé. Dozviete sa, čo je treba spraviť, aby ukladanie na spánok bola pekná rutina s jasným výsledkom, ktorým je spánok :)

Spánkový plán na noc

Na začiatku bude váš drobec potrebovať vašu pomoc aj v noci. Aby ste vedeli čo robiť a ako postupovať pri nočných budeniach, aby ste ich čo najviac eliminovali alebo úplne odstránili, budete mať v spánkovom pláne rozpísanú aj túto časť. Všetko pekne krok po kroku.

Spánkový plán na denné spánky

Bábätká sú cez deň živé, zvedavé a chcú sa hrať. Aj keď sa rýchlo a ľahko unavia, často sa im do spánku veľmi nechce a je ťažké ich cez deň uložiť na spánok. Nájdete tu odporúčania a kroky, aby ste dosiahli, že si vaše bábätko dobre odpočinie aj cez deň. Denný spánok je rovnako dôležitý ako nočný a veľmi spolu súvisia.

Režim dňa

Môžete skúšať všetky možné spánkové metódy, ale bez správneho režimu to bude iba trápenie jednak vás, ale aj vášho drobca. Väčšinou nesprávne nastavený režim končí zbytočným plačom a nadmiernou únavou (alebo aj podúnavou) bábätka. Bábätká režim naozaj milujú a naučím vás ako im ho spraviť. Vaše dni tak budú krajšie a predvídateľnejšie :)

Tipy a triky

Poskytnem vám aj prehľad všeobecných tipov a trikov, ktoré vám ešte viac pomôžu podporiť spánok vášho bábätka. Väčšinou sú to všetko odporúčania, ktoré mám sama na sebe a svojich synoch odskúšané a fungujú.

Bonus - prehľad spánku až do veku 2 rokov dieťaťa

Ako bonus dostanete odo mňa prehľad, podľa ktorého budete vedieť, koľko spánku denne a v noci váš drobec potrebuje. Ako dlho môže byť maximálne medzi jednotlivými spánkami bdelý, a koľko spánkov v jednotlivých mesiacoch až do veku 2 rokov potrebuje.

Typy poradenstva

Pozrite si moje balíky a vyberte si, ktorý vám najviac vyhovuje.  

ČO VŠETKO ZÍSKATE?

 • Spánkový plán na mieru
  Presne podľa vašich potrieb na základe vami vyplneného komplexného dotazníka.
 • Podporu pri zavádzaní plánu aj po ňom (podľa výberu balíka)
  Budem vám k dispozícii emailom alebo telefonicky/na skype.
 • Bonus, ktorý využijete aj neskôr
  Prehľad spánku od narodenia až do 2 rokov

ODPORÚČAM VÁM

Vyberte si najobľúbenejší typ balíka. Spánkový plán na mieru a podporu na jeden týždeň. Jeden týždeň je väčšinou postačujúci na to, aby ste boli úspešní v implementácii spánkového plánu a mali čas na zodpovedanie všetkých vašich otázok, ktoré sa môžu cestou vyskytnúť. Ak by vám to nestačilo, je možné si následne podporu predĺžiť na 2 týždne. 

Využite špeciálnu uvádzaciu cenu na tento balík!!!

129 Eur (pôvodne 159 Eur)

blank
blank

BONUS PRE VÁS

Ako bonus vám zašlem kompletný prehľad spánkov až do veku 2 rokov veku dieťaťa. Nájdete tam koľko spánkov v akom veku dieťa potrebuje, aké sú časy bdenia medzi jednotlivými spánkami a koľko spánku bábätko potrebuje celkovo cez deň aj v noci, aby boli naplnené jeho potreby a bolo spokojné. 

ZDARMA (20 Eur)

Často kladené otázky

Možno máte ešte nejaké otázky, ktoré by ste sa ma chceli spýtať. Ešte predtým si skúste prečítať, aké otázky najčastejšie dostávam. Možno tam nájdete odpoveď aj na tú svoju.

Musím nechať bábätko vyplakať?

Nie nemusíte. Toto nie je môj štýl. Viem, že sa to dá aj inak a vždy ponúkam také riešenie, ktoré sú čo najviac citlivé. Aj keď úprimne nejaký plač alebo protest musíme očakávať. Ide o to, ako k nemu budeme pristupovať a ako budeme bábätku túto cestu čo najviac zľahčovať.

Musím prestať dojčiť?

Nie nemusíte. Viem, že toto asi často počúvate a je to častým dôvodom, prečo sa bojíte naučiť vaše bábätko spinkať. Tvorba mliečka sa prispôsobí potrebám vášho bábätka. Samozrejme, malé bábätká cca do 6-8 mesiacov ešte nejaké to nočné dojčenie budú potrebovať. Ale dojčiť celú noc určite nie je žiaduce.

Čo keď bude moje bábätko veľa plakať?

Nejaké slzičky sa asi objavia, keďže bábätká učíme niečomu novému. V pláne budete mať presný postup, čo robiť, keď bude vaše bábätko plakať. Snažím sa slzy vždy čo najviac minimalizovať.

Dokážem to? Nebude to príliš náročné?

Určite vás nejaká práca čaká. Ale nebojte sa, bábätká sa učia rýchlo a bude to jednoduchšie ako si myslíte. Budem stáť celý čas pri vás a pomáhať vám.

Nečakajte, kým sa stane zázrak.

Nečakajte už dlhšie a skončite už s nedostatkom spánku. Je to jednoduchšie ako sa to môže zdať. Objednajte si spánkové poradenstvo a ja vás povediem krok za krokom. Samo sa to nezlepší. Bábätka sa dokážu naučiť spinkať, ale potrebujú k tomu pomoc. Poradím vám presne podľa vášho problému so zameraním na temperament vášho bábätka a potreby vašej rodiny. Zažite ten rozdiel v dňoch aj nociach, keď bude vaše bábätko dobre spinkať. Teším sa na vás. Spoločne to zvládneme.